שאנטי רובינסון
Select language: רוסית ספרדית אנגלית בחר שפה:
רפואה משלימה
דמיון מודרך מפת האתר צור קשר שאנטי DVD סדנאות אודות שאנטי דף הבית קונדוליני יוגהרייקי  

רייקי

מה הדבר הראשון שעושה אם מייד עם היוולד תינוקה? מה היא עושה כשהתינוק בוכה? כשכואב לו? כשהוא נופל? כשהוא חוזר מהגן? מגע, מגע, ועוד מגע! זוהי התגובה האינסטינקטיבית הראשונית. ביטוי האהבה העתיק ביותר ולמעשה הטבעי ביותר. זו לא רק תגובה אלא כוח מרפא. בהתבוננות בטבע בולט המגע כאמצעי ריפוי טבעי ומובן מאליו. די להסתכל על העופר שאמו מלקקת אותו מייד עם היוולדו. ראו את החתולה הפצועה מלקקת את פצעיה. מגע, מגע ועוד מגע! פוליס ק. דיוויס, בספרה "כוחו של מגע" מביאה סיקור היסטורי קצר בעניין המגע: " לכל אורך ההיסטוריה המגע היה קשור עם זרמי הריפוי החזקים והמסתוריים ביותר.

כבר לפני 15,000 שנה היו נוהגים להשתמש במגע לצורך ריפוי. עדויות מצוירות על קירות המערה הפירינאית מראים זאת, כמו גם חריטות על סלע וציורי פפירוס בסין, במצרים ובתאילנד. הנחת הידיים זכתה בצרפת לכינוי "מגע המלך" ומלכים ושליטים אחרים, כמו גם דמויות דתיות, היו אמורים לדעת לרפא באמצעות מגע. בזמנים שלנו, הנחת הידיים היא עניין שבשגרה בכנסיות פרוטסטנטיות אדוקות." פוליס ק. דיוויס מציינת בספרה מחקרים שנעשו ושהוכיחו כי מגע גופני מאריך את חיינו ומצמצם את מספר הביקורים במרפאה, שהמגע הוא הכרח ביולוגי ושהפעולה הפשוטה של מגע יכולה לעודד בריאות גופנית ונפשית.

שיטת הרייקי( Reiki) היא שיטת ריפוי טבעית ופשוטה
אשר פועלת דרך יכולת הגוף לרפא את עצמו. המלה רייקי פרושה "אנרגית החיים של היקום". השיטה טובה לשיפור הבריאות ואיכות החיים, להפחתת מתחים, להרפיה ולשיכוך כאבים.בתוך הגוף זורם כוח החיים שמזין את התאים והאברים. כאשר זרם זה מופרע, הוא גורם לחסימות באחד או יותר מהאברים והרקמות חסימה פיסית ורגשית. אנרגיית הרייקי מרפאת בכך שהיא זורמת בחלקים הפגועים ופותחת את החסימות. כך היא מטהרת ומרפאת את זרימת האנרגיה ומאפשרת לכוח החיים לזרום באופן בריא וטבעי. אנרגיה זו מאפשרת למטופל להכנס להרפיה עמוקה ובכך היא מסייעת לשחרור הגוף מלחצים וכן להפחתת כאב אם הוא נובע מחבלה או ממכה.

אין אמונה או טקסים הקשורים לרייקי. המטפל משמש כצינור להעברת האנרגיה דרך הידיים ללא אפשרות למניפולציה, היות והגוף הוא שמחליט אם להשתמש באנרגיית הרייקי ובכמה. הטיפול נעשה בלבוש מלא ואין חובה במגע פיסי. אנרגיית הרייקי תומכת בכל סוגי הטיפול ומשלימה אותם (גם טיפולים קונבנציונאליים וגם הוליסטיים) וכן ניתן להשתמש בה כסיוע רפואי, למשל לפני ניתוח ואחריו. ע"י טיפולים קבועים, המטופל מקבל תמיכה ועזרה בהתמודדות עם מחלות כרוניות ומחלות סופניות. אפשר גם להיעזר ברייקי להרפיה ו"ניקוי ראש" לפני אירועים, כגון נסיעות, בחינות, חתונות או סתם לחצים יומיומיים.

הרייקי יכול לעזור לילדים בהפחתת פחדים, בשיפור הריכוז בלימודים, בפיתוח מודעות ובהגברת השליטה העצמית. כאשר אנרגית החיים זורמת בצורה תקינה ומאוזנת בגוף, היא פועלת כרפואה מונעת ועוזרת לנו לחיות בצורה בריאה יותר ולהרגיש שהחיים זורמים דרכנו ואתנו.

הרייקי היא אחת משיטות הטיפול במגע עם חולי סרטן. המיוחד בשיטה זו שהיא אינה חודרנית ואינה משתמשת בשום מניפולציה פיסית של רקמות ולכן אינה יכולה לגרום שום נזק. בנוסף להשפעת הרייקי לשיכוך כאבים, הרגעת החולה והורדת המתח, יש לטיפול ברייקי יכולת איזון המערכות הגופניות והנפשיות המעורערות עקב טיפול כימותרפי והקרנות. במלים אחרות – הרייקי משפר במידה ניכרת את איכות החיים של החולה.

 
 
 
 
תקליטור שאנטי
DVD שאנטי
 

דף הבית | אודות שאנטי | סדנאות | DVD שאנטי | דמיון מודרך ומדיטציה | קונדליני יוגה
רייקי | Life Alignment | אירידולוגיה וסקלרולוגיה | צור קשר | מפת האתר

אקטיב גולד